• Konsultuojame

    Siekiame suprasti jūsų poreikius ir esama situacija, kad galėtume padėti jums pasirinkti tinkamiausią sprendimą.

  • Montuojame

    Mes siūlome aukščiausios kokybės amerikietiškus filtrus ir atliekame profesionalų montavimą, kad jums liktų tik mėgautis švariu vandeniu savo namuose.

  • Renovuojame 

    Mes įvertinsime jūsų filtrus, jų būklę ir veikimo efektyvumą. Taip pat patikrinsime valdiklį bei atskirus mazgus. Remiantis esama situacija, pateiksime jums profesionalų sprendimą, ką galima atnaujinti ir ką reikia keisti, kad galėtumėte toliau sėkmingai naudotis tinkamu maistiniu vandeniu.

Vandens filtrai

Teikiame platų vandens filtrų asortimentą, skirtą įvairioms situacijoms spręsti ir reikalavimams įvykdyti. Atsižvelgdami į jūsų vandens kokybę (atlikdami išsamų cheminį tyrimą), pasiūlysime jums tinkamiausią ir optimaliausią sprendimą, jūsų poreikiams patenkinti.

Automatiniai vandens nugeležinimo filtrai – Mes siūlome efektyvius vandens nugeležinimo filtrus, kurie veiksmingai pašalina dvivalentę ir tryvalentę geležį iš vandens, taip pat valo mangą, sieros vandenilį (t.y. supūvusio kiaušinio kvapą) ir užtikrina jums aukštos kokybės gėrimo vandenį. Didelis geležies kiekis vandenyje yra viena iš dažniausiai pasitaikančių vandens kokybės problemų Lietuvoje. Geležis dažniausiai yra dvivalentė (ištirpusi vandenyje), o reaguodama su deguonimi ji tampa tryvalente (natūralios rūdys). Be to, vandenyje gali atsirasti rūdžių dėl metalo korozijos (vamzdžių rūdijimo).

Mechaniniai vandens filtrai - Rūdžių, smėlio, molio ir kitų nešvarumų patekimas į vandenį neigiamai veikia jo kokybę, įskaitant skaidrumą ir skonį. Mechaniniai filtrai yra puikus sprendimas šioms problemoms spręsti. Šie filtrai efektyviai valo vandenį nuo minėtų neigiamų elementų, suteikdami jums šviežų, skaidrų ir skanų vandenį tiesiogiai iš jūsų krano. Šie filtrai gali būti kasetiniai (su keičiamais arba plaunamais elementais) arba automatiniai (savaime valantys).

Automatiniai vandens minkštinimo (nukalkinimo) filtrai - Kalcio ir magnio druskos vandenyje sukelia įvairias problemas namų ūkyje. Kalcio ir magnio nuosėdų susidarymas blogina visą buitinę techniką - boilerius, skalbimo mašinas, indaploves, oro drėkintuvus, garintuvus, kavos aparatus, šaldytuvus, šildymo sistemas ir taip toliau. Mūsų siūlomi automatiniai minkštinimo filtrai yra efektyvus sprendimas šioms problemoms spręsti. Šie filtrai pašalina šias druskas ir užtikrina jums minkštą vandenį. Be to, neretai vandenyje gali būti kitų kenksmingų medžiagų žmogaus organizmui, tokios kaip permanganato indeksas (organinės ir supuvusios medžiagos), amoniakas, nitritai ir nitratai. Šie klausimai taip pat gali būti sprendžiami tinkamai parinkus reikiamus įtaisus.

Filtrų priežiūra ir garantijos

Suteikiame būtiną informaciją savarankiškai priežiūrai ir konsultuojame telefonu. Pastebėjus vandens kokybės pablogėjimą ir mums pranešus, greitai reaguosime ir operatyviai operatyviai atvykstame.

+1000 patenkintų klientų

Kiekvienas objektas yra paruošiamas ilgaamziam vartojimui.

Kreiptis

Mus rasite Gariūnuose

Paneriškių g., 02300 Vilnius

Važiuoti