Sveiki atvykę į Sanmazgas.lt – jūsų patikimą partnerį įvairiems vandens sprendimams.

Dirbame su įvairiais gamintojų filtrais ir siurbliais. Įrenginius parenkame pagal atliktą vandens ar gręžinio tyrimą. Jei tyrimas dar neatliktas, galime pasiūlyti, kur tai padaryti.

Esame profesionalai savo srityje sukaupe virš 15 metų patirtį. Siekiame bendro tikslo - suteikti ilgalaikį vandens tiekimą jums.

Mūsų filtrai tarnauja daugiau nei 10 metų. Žinome visus reikiamus niuansus, kad tai garantuotume - druskos kokybė, reikiamas užpildas, slėgis ir kita.

Jei esate naujas mūsų svetainės lankytojas, kviečiame jus prisijungti prie didelės Sanmazgas šeimos. Leiskite mums pasirūpinti jūsų vandens tiekimu ir kokybe.

Kalbame atvirai ir užtikrintai, siekdami ilgalaikės partnerystės užtikrinant nepriekaištingo vandens tiekimą jūsų namuose.

Mes nekalbame tuščiais žodžiais - mes demonstruojame rezultatus.

Su pagarba,

Algirdas Balandis
Sanmazgas.lt Įkūrėjas

Susisiekti

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime per 24 val.

Tikslas

Mes įsipareigoję užtikrinti nepriekaištingą vandens tiekimą jūsų kasdieniniame gyvenime, skirdami ypatingą dėmesį rūpesčiui ir ramybei jūsų namuose, butuose ar ofisuose.

Vizija

Siūlyti ilgalaikės svarbos sprendimus vandens valymo ir siurbimo srityje. Ne tik siekiame išspręsti problemas; mes trokštame tapti jūsų tvirtu gyvenimo partneriu, užtikrinantys sklandų ir aukštą vandens kokybę.

Misija

Suteikti jums darnius vandens sprendimus. Mūsų siūlomi įrenginiai yra patikrinti ilgalaikiai partneriai vandens tiekime ir kokybėje. 

Vertybės

Sanmazgas.lt verslo procesus grindžia šeimos vertybės. Sudaryti iš dviejų brolių ir sūnaus, mes įkūnijame pasitikėjimą, atsakomybę ir gilų supratimą apie jūsų kasdieninius poreikius. Mes tikime atsakingais verslo principais ir įsipareigoję teikti išskirtinį aptarnavimą jums.

Vandens filtrai namams

Pradėjus naudotis vandens filtrais namuose iš karto pastebėsite skirtumą: namai taps švaresni, gaminamas maistas bus toks koks turi būti, nebereikės rūpintis gendančiais prietaisais ar blogu kavpu ir nebenaudosite tiek daug ir dažnai įvairių buitinės chemijos priemonių.

Kokį vandens filtrą pasirinkti?

Vandens filtrų kategorijos: nugeležinimo, minkštinimo, mechaniniai ir geriamo vandens.

Vandens nugeležinimo filtrai skirti per dideliam geležies kiekiui pašalinti ar sureguliuoti, pašalinti nešvarumus, rudą spalvą, nemalonius kvapus bei skonį. 

Vandens minkštinimo filtrai pašalina kalkes, kurios susidaro dėl per didelio vandenyje ištirpusio magnio ir kalcio kiekio. Tinkamai parinkti vandens minkštinimo filtrai padės išvengti kalkių nuosėdų, apsaugos buitinę techniką bei santechniką. 

Mechaniniai Vandens filtrai naudojami pirminiam vandens valymui kai kartu su juo atiteka smėlis, molis, rūdys. Dažnai toks vandens užterštumas matomas akim - vanduo neskaidrus.

Vandens filtro pasirinkimas priklauso nuo: vandens kokybės ir namų ūkio dydžio, bei vandens suvartojamo kiekio. Užpildykite anketą ir mes parinksime jums tinkamiausią vandens filtravimo sistemą.

Vandens filtravimo privalumai
  • Saugus geriamasis vanduo

  • Mažesnės išlaidos

  • Geresnė skalbimo kokybė

  • Mažesnė vandentiekio gedimų rizika

  • Mažesnė valymo priemonių išeiga

  • Saugoma aplinka

  • Jokių odos 

    dirginimų

  • Mažesnės kalkių ir kitų mineralų nuosėdos

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar man reikalingi vandens valymo filtrai?

Vandens valymo klausimas iškyla savaime, jei vanduo, tekantis iš vandentiekio vamzdyno ar gręžinio, yra drumstas, geltonai rusvos spalvos ir turi pašalinį kvapą. Daug sudėtingiau, kai vanduo pagal visus požymius yra visiškai „normalus" – tarsi nėra priežasčių nerimauti. Tuo tarpu pasaulinė patirtis rodo, kad vandens ruošimo sąnaudos sudaro vidutiniškai 5-7 % namo vertės. Ir tai nėra atsitiktinumas. Net išoriškai geras vanduo savo sudėtyje gali turėti tokią ištirpusių ar neištirpusių priemaišų „puokštę", kad juo naudotis pasidaro nesaugu. Vienareikšmiškai spręsti apie vandens kokybę galima tik atlikus pilną vandens cheminę analizę. Problemą tiksliai išsprendžia valymo sistemos, kitaip tariant, vandens ruošimo sistemos.

Ar minkštintas vanduo yra negyvas (distiliuotas) ir ar jis tinkamas vartojimui?

Minkštintas vanduo yra tinkamas vartojimui tik jame nebus kalcio bei magnio mineralų, nes būtent jie ir sudaro kalkes. Vandenyje yra ištirpę nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių įvairių medžiagų, todėl pašalinus vos dvi iš visos gausybės, vanduo netampa nei negyvu, nei distiliuotu.

Kam reikalinga druska vandens minkštinimo filtrui?

Druska neatlieka vandens filtravimo funkcijos, ji reikalinga užpildo, kuris yra vandens filtro viduje regeneracijai (išplovimui).

Kuriam laikui užtenka druskos?

Druskos skirtos vandens minkštinimo filtro regeneracijai dažniausiai užtenka nuo 1 mėn. Iki 2 mėn. laikotarpiui. Tai priklauso nuo suvartojamo vandens kiekio, kuo daugiau vandens suvartojate, tuo dažniau vandens minkštinimo filtras pereina į regeneracijos rėžimą, kuriame naudojama druska.

Kokie būtini techniniai reikalavimai norint įrengti automatinius vandens filtrus?

Filtrų įrengimui reikalinga prieiga prie vandens įvado, pakankama numatyta vieta filtrui, nuotekos (kanalizacija), slėgis sistemoje ne mažesnis nei 2 barai, teigiama temperatūra patalpoje.

Noriu įsirengti vandens valymo filtrų sistemą. Nuo ko turėčiau pradėti?

Nuodugni cheminės vandens analizės. Remdamiesi šios analizės rezultatais ir atsižvelgdami į gyvenamojo būsto kriterijus, specialistai rekomenduos tinkamą sistemą. Nenustebkite, išgirdę klausimų apie čiaupų, vonių ir klozetų skaičių Jūsų name, taip pat bendrojo pobūdžio klausimų apie name gyvenančių žmonių skaičių ir jų dienotvarkę. Patikėkite, tai nėra tiesiog paprastas smalsumas. Visi šie duomenys leidžia parinkti optimaliausius sistemos sprendimus.

Kaip parenkami vandens filtrai?

Vandens filtrai parenkami kiekvienu atveju individualiai, pirmiausia reikia atlikti vandens tyrimą, kad sužinoti kokie elementai, kokie jų kiekiai yra vandenyje ir su kokia įranga juos yra geriausia šalinti. Taip pat reikia žinoti ir suvartojamo vandens kiekį, kad būtų tinkamai parinktas vandens filtrų našumas.

Ar užmiesčio name reikalinga autonominė vandens valymo sistema?

Vandens valymo klausimas iškyla savaime, jei vanduo, tekantis iš vandentiekio vamzdyno ar gręžinio, yra drumstas, geltonai rusvos spalvos ir turi pašalinį kvapą. Daug sudėtingiau, kai vanduo pagal visus požymius yra visiškai „normalus" – tarsi nėra priežasčių nerimauti. Net išoriškai geras vanduo gali savo sudėtyje turėti ištirpusių ir neištirpusių priemaišų mišinį, todėl naudotis juo yra nesaugu.

Ilgalaikis vandens su padidėjusiu geležies kiekiu vartojimas, sukelia kepenų ligas, padidina infarktų riziką, neigiamai veikia organizmo reprodukcinę sistemą. Dėl oksidacijos procesų ir geležies bakterijų gyvybinės veiklos vandentiekio vamzdynas gali visiškai „užaugti" per kelis mėnesius. 

Pastovus padidinto kietumo vandens vartojimas yra druskų kaupimosi organizme priežastis, galiausiai sukeliantis sąnarių ligas (artritus, poliartritus), akmenų susidarymą inkstuose, tulžies ir šlapimo pūslėje. Dėl padidėjusio vandens kietumo vandentiekio sistemoje ir ant santechninės įrangos intensyviai kaupiasi nuosėdos, o tai trukdo normaliam buitinių prietaisų darbui. 

Be cheminių teršalų vandenyje, yra ir biologiniai, sukeliantys skirtingas žmogaus ligas. 

Vienareikšmiškai spręsti apie vandens kokybę galima tik atlikus pilną vandens cheminę analizę. Problemą puikiai išsprendžia vandens ruošimo sistemos.

Kokia priežiūra yra reikalinga vandens filtrams eksploatacijos metu?

Jei naudojate minkštinimo filtrą, reikalinga yra laiku papildyti druskos talpą. Kartą per metus rekomenduojama atlikti vandens filtrų vožtuvų profilaktinį aptarnavimą, kas 5-7 metus reikalinga yra pakeisti užpildą, kuris filtruoja vandenį. Aptarnavimo darbus rekomenduojama atlikti vandens filtrų ekspertams.

Kokiu atveju yra parenkama vandens nugeležinimo sistema?

Vandens nugeležinimo sistema reikalinga tuomet, kai vandenyje yra didelis kiekis geležies, mangano, amonio, yra juntamas nemalonus vandens kvapas.

Susisiekti

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime per 24 val.

Mus rasitePaneriškių g., 02300 Vilnius


Antradienis - Sekmadienis

8:00 - 13:00


Pirmadieni nedirbame

You are in advanced mode.

You can turn it off in left sidebar. To use advanced options, you will need to enter your own Google Maps API Key.

Get Google API Key